Jon Bon Jovi zaprosił fanów do wspólnego napisania piosenki! [WIDEO]

Z powodu panującej epidemii koronawirusa artyści szukają rozwiązań na nawiązanie kontaktu ze swoją publicznością, który został bardzo ograniczony. Zobaczcie na jaki pomysł wpadł Jon Bon Jovi.

Muzyk w wolnym czasie zając się tym na czym zna się najlepiej, czyli na tworzeniu muzyki. Postanowił do tego jednak zachęcić również swoich fanów. 

Teraz zrobiłem to, co robię najlepiej. Usiadłem z gitarą i spróbować wyrazić coś dla Was słowami, aby rozpromienić Wasz dzień.

 W tych okolicznościach powstała część utworu "Do What You Can". Dlaczego tylko część? Jon Bon Jovi poprosił fanów, aby to oni napisali dalszą część piosenki, tak jak im podpowiada serce.

Oto mój pomysł: piszemy ten tekst razem. Daję Wami refren i pierwszą zwrotkę. Druga należy do Was. Opowiedz mi swoją historię. Powiedz mi, przez co teraz przechodzisz. Powiedz mi, jak się czujesz, czy jesteś zdrowy, opowiedz o zakończeniu szkoły średniej, które zostanie odwołane. Porozmawiaj o balu maturalnym, którego prawdopodobnie możesz nie mieć. Mów o nadchodzącym dziecku. Mów o wypłacie, którą tracisz. Mów o strachu. Patrząc przez okno i zastanów się, co z tym wszystkim zrobić

- powiedział muzyk.

Fragmentu piosenki możecie posłuchać poniżej:

 

Ostatnio do fanów zespołu Bon Jovi dotarła smutna informacja, że klawiszowiec David Bryan jest zakażony koronawirusem. Muzyk w krótkim oświadczeniu wyjaśnił, że czuje się dobrze i jest poddany kwarantannie. Poprosił również o potraktowanie tej sytuacji poważnie i aby fani pomagali sobie nawzajem w tym trudnym czasie. 

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!