Balkonowa wersja "My Heart Will Go On" pobija sieć [WIDEO]

Hiszpanie podobnie jak Włosi wszyli na balkony, aby dodać sobie otuchy. Zobaczcie wideo, które pobija sieć.

Włosi pokazali na swoim przykładzie, ze nawet w najtrudniejszych sytuacjach można wspierać się nawzajem muzyką, pozostając w domu. Bardzo poważna sytuacja jest między innymi w Hiszpanii, gdzie zmarło już 4089 osób zarażonych COVID-19, a u 56 tysięcy obywateli testy wykazały pozytywny wynik. 

Mieszkańcy Barcelony również wyszli na balkony, aby dodać sobie otuchy w tym trudnym czasie. Tak powstał nowy hit internetu. Muzyk Albert Gestoso wykonał na klawiszach przebój "My Heart Will Go On", po chwili dołączył do niego sąsiad z innego balkonu, który zaczął grać na saksofonie! Nagranie na Facebooku udostępniła sama Celine Dion!

Minął tydzień od tego momentu. Wideo obiegło cały świat. W ciągu tego tygodnia sytuacja się jeszcze bardziej pogorszyła. Musimy dalej walczyć razem, ale w naszych domach. To nasza odpowiedzialność, nas wszystkich, by zakończyć ten problem jak najszybciej to możliwe. Ale nie zatrzymujmy muzyki, bo muzyka jest uniwersalnym językiem i ma siłę, by uleczyć nasze dusze.

- napisał Albero Gestoso.

Celine Dion nigdy nie chciała zaśpiewać „My Heart Will Go On”. Właściwie to jej nienawidziła. Kiedy kanadyjska gwiazda nagrała tę piosenkę, nie myślała o filmie ani o tym czy będzie grana w radiu. James Cameron przyjechał pewnego razu do Las Vegas i zaprosił Celine do swojego apartamentu, aby zaśpiewała mu piosenkę, którą mógłby wykorzystać w nowym filmie. Chodziło oczywiście o „Titanica”. James nie był do końca przekonany jej wykonaniem. Jednak kilka tygodni później zadzwonił do Celine i poprosił ją, aby przyleciała do Nowego Jorku nagrać demo. Później wszystko potoczyło się błyskawicznie. Jak mówią sami twórcy „reszta jest historią”.

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!