"Milionerzy": Kłopotliwe pytanie o biesiadną piosenkę. Jak to leciało?

W czwartkowym odcinku teleturnieju "Milionerzy" pani Agnieszka z Kraszewa walczyła o milion złotych. Zobaczcie, które pytanie sprawiło jej najwięcej problemów.

Cieszący się ogromną popularnością teleturniej „Milionerzy” po kilkuletniej przerwie w 2017 roku powrócił na ekrany telewizorów. Prowadzącym niezmiennie jest Hubert Urbański. W jednym z ostatnich odcinków programu pani Agnieszka Jankiewicz z Kraszewa odpowiedziała prawidłowo na pierwsze kilka pytań. Problem pojawił się dopiero przy pytaniu za gwarantowaną kwotę 40 tys. złotych. Brzmiało ono następująco:

W biesiadnej piosence "Pije Kuba do Jakuba" dawne pany jadły:

A: żury i żubrze organy

B: sery i suflet maślany

C: salsę z naczosem

D: zraz z bigosem

Prawidłowa odpowiedź to "D", czyli "zraz z bigosem".

Pani Agnieszka postanowiła wykorzystać ostatnie koło ratunkowe: telefon do przyjaciela. Niestety kolega Michał nie pomógł jej z tym pytaniem. Uczestniczka zakończyła grę na tym etapie.

Teleturniej „Milionerzy” jest emitowany od poniedziałku do czwartku o godz. 20:55.

Do tej pory w polskiej edycji teleturnieju milion złotych udało się wygrać trzem osobom. Ostatnią laureatką została pani Katarzyna Kant-Wysockaz Gdańska, miłośniczka kultury antycznej, absolwentka filologii klasycznej, a zawodowo specjalistka ds. marketingu. Pani Katarzyna na dwa ostatnie pytania odpowiedziała prawidłowo, nie mając już do dyspozycji kół ratunkowych. Zwyciężyła w odcinku z 14 marca 2019 roku.

A Wy znalibyście odpowiedź na to pytanie?

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!