Wokalista R.E.M. wykonał nowy utwór "No Time For Love Like This"

Artysta wykorzystuje czas kwarantanny kreatywnie. Posłuchajcie efektów jego współpracy Aaronem Dessnerem.

RMichael Stipe podobnie jak Sting wykorzystał okres kwarantanny, aby połączyć się ze swoimi fanami za pośrednictwem mediów społecznościowych. Artysta udostępnił na Facebooku filmik, w którym możemy usłyszeć wersję demo nowego utworu R.E.M "No Time For Love Like This". Za kompozycję odpowiada Aaron Dessner z zespołu The National. Piosenki możecie posłuchać poniżej.

Kilka dni wcześniej Michael Spite poprosił fanó, aby dbali o swoje zdrowie i ich najbliższych.

Oto znaleźliśmy się w czasach koronawirusa. Pamiętajcie, są cztery zasady, których musimy przestrzegać. Najważniejsze to abyśmy pozostali w domach! Nie wychodźcie, o ile nie musicie, chyba że jest to coś ważnego. Po drugie myjcie ręce, dokładnie! Po trzecie zachowuj się, jakbyś był chory i nie zarażaj innych. Zadbaj o izolację. Po czwarte zwróć uwagę, skąd czerpiesz informacje. Ważne, aby były one z wiarygodnych źródeł. 

Jeśli nie macie pomysłów, co robić w wolnym czasie podczas kwarantanny mamy dla Was kilka propozycji. Możecie posłuchać naszych podcastów, rozwiązać ciekawe quizy lub obejrzeć występy największych gwiazd w studiu Radia Złote Przeboje.

Polecamy również:

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!