"Coronavirus Rhapsody" nowym hitem internetu! [WIDEO]

Ta kultowa piosenka z repertuaru Queena doczekała się już wielu przeróbek. Takiej jeszcze nie widzieliśmy!

Amerykański komik Dena Jay Bein stworzył nową wersję tekstu przeboju "Bohemian Rhapsody" grupy Queen opowiadający o życiu w kwarantannie spowodowanej pandemią koronawirusa. Jest on jak najbardziej na czasie. Każdy może się z nim utożsamić. 

Nie dotykaj oczu, szybko zdezynfekuj dłonie, jestem tylko biednym chłopcem, bez pracy, bo wirus łatwo się roznosi, nawet jeśli myjesz ręce i się nie wychylasz. Wyglądam przez okno, sprawy nie wyglądają wcale lepiej, dla mnie, dla mnie.

- tak brzmi polskie tłumaczenie fragmentu tekstu "Coronavirus Rhapsody".

Całość możecie przeczytać lub zaśpiewać poniżej. Powstało nagranie karaoke, które ma już ponad milion wyświetleń.

 

Kilka miesięcy temu utwór „Bohemian Rhapsody” przekroczył liczbę 1,6 miliarda odtworzeń w streamingu na całym świecie. Wynik ten to suma odtworzeń z wszystkich platform streamingowych takich jak Spotify, Apple Music czy Deezer oraz wyświetleń w na kanale Youtube. Na pozostałych miejscach uplasowały się następujące utwory „Smells Lile Teen Spirit” Nirvany, „Sweet Child O' Mine” i „November Rain” Guns N' Roses oraz „Take On Me” zespołu A-ha.

Piosenka ta zyskała drugie życie, dzięki filmowi „Bohemian Rhapsody” w reżyserii Dextrera Fletchera oraz Brayana Singera, który znajduje się aktualnie na pierwszym miejscu najpopularniejszych muzycznych biografii. Obraz przedstawia historię legendarnego wokalisty zespołu Queen i ich drogę do sławy. W rolach głównych oprócz niesamowitej kreacji Ramiego Maleka występują, Gwilym Lee, który gra Briana Maya, Ben Hardy wcielił się w Rogera Taylora, a Joe Mazzello jako basista John Deacon.,

Polecamy również:

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!