Wojciech Mann chciał sam napisać piosenkę, ale coś nie wyszło. Posłuchaj! [WIDEO]

Dziennikarz kilka tygodni temu po ponad piędziesięciu latach odszedł z Radiowej Trójki. Okazuje się, że nie zamierza jednak usuwać się w cień. Sprawdźcie, jakie ma plany.

Kilka tygodni temu powstał Duet Egzotyczny Bukman, który z Wojciechem Mannem współtworzy z Piotrem Bukartyk. Do tej pory mogliśmy posłuchać dwóch utworów  "Szpachlowa gładź" i "Odrobinka winka". 

Dzisiaj czas na premierę kolejnej kompozycji "KGB, czyli Kolejna Głupia Ballada". Wojciech Mann bardzo chciał tym razem przyłączyć się do procesu twórczego, jednak coś nie tak poszło z tekstem.

Postanowiłem czynniej włączyć się do działalności duetu Egzotyczny Bukman i samodzielnie napisać piosenkę, którą Piotr wykona. Zaczęło się bardzo dobrze. Była to piosenka w zamiarze piosenka zachęcająca, pogodna. Początek zapowiadał się obiecująco: "Choćbyś nie wiem jak się schował, zmuszą Cię, żebyś głosował." Później miał wjechać zespół ludowy, a potem zamknięcie, z którym pojawił się problem. Brzmiał on tak: "Trzeba być głupkiem i nie wierzyć w cuda, by wątpić, że wybory wygra najlepszy kandydat". Ale nie ma rymu i tak próbowałem, próbowałem i nie wyszło.

- mówi Wojciech Mann.

Nowej piosenki możecie posłuchać poniżej.

 

Dziennikarz po odejściu z Radiowej Trójki dołączył do mediów społecznościowych. Jego konta we wspomnianych na Facebooku i Instagramie bardzo szybko się rozwijają i zyskują tysiące obserwujących. W nowych działaniach wspiera go syn i menadżer Marcin Mann.

Polecamy również:

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!