Beata Kozidrak udostępniła nagranie z domu. Zaśpiewała dla lekarzy [WIDEO]

Artystka z okazji Światowego Dnia Zdrowia udostępniła wzruszające nagranie, w któym podziękowała służbie zdrowia za ich poświęcenie.

Beata Kozidrak wraz trzydziestoma innymi artystami w sobotę 4 kwietnia 2020 roku wzięła udział w koncercie charytatywnym TVN, który wspiera fundację „Nie jesteś sam”. Akcja powstała, aby podziękować za heroiczną pracę lekarzy, pielęgniarek, ratowników, sanitariuszy oraz innych pracowników służb medycznych, którzy dbają o nasze życie i zdrowie w tych trudnych tygodniach. 

Teraz, podczas epidemii, praca lekarzy, pielęgniarek, ratowników medycznych, salowych - całego personelu medycznego - nabrała innego wymiaru. Widzimy jak z poświęceniem i na granicy zmęczenia walczą o nasze życie i zdrowie. Zadbajmy, aby w swojej pracy byli bezpieczni, aby nie zabrakło im środków ochrony osobistej! Wspieram akcję Fundacji TVN Nie jesteś sam #zbiórkadlabohaterów

- czytamy we wpisie artystki.

Artystka podczas tego wyjątkowego wydarzenia wykonała utwór "Biały stół". Posłuchajcie!

Podczas koncertu odbyła się zbiórka zorganizowana przez Fundację TVN "Nie jesteś sam", która zgromadzone środki przekaże na walkę z epidemią. Do tej pory udało się zebrać ponad 4 miliony złotych.

Polecamy również:

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!