Sting i Jimmy Fallon wykonali hit The Police na domowych instrumentach! [WIDEO]

Jimmy Fallon zawsze przygotowuje dla swoich gości ciekawe zadania. Nie inaczej było, gdy połączył się w ostatnim odcinkuze Stingiem.

Z powodu panującej epidemii koronawirusa i związanej z nią kwarantanny artyści szukają rozwiązań na nawiązanie kontaktu ze swoją publicznością, który został bardzo ograniczony. Na przykład Bono nagrał piosenkę dedykowaną wszystkim lekarzom i tym którzy walczą na pierwszej linii frontu, a Brian May prowadził lekcje gry na gitarze!

Sting był ostatnio gościem w programie "The Tonight Show Starring Jimmy Fallon". Muzyk wykonał wraz z prowadzącym i zespołem The Roots kwarantannowy utwór z repertuaru The Polce "Don't Stand So Close to Me". Wykorzystali do tego domowe instrumenty takie jak nożyczki, buty czy metalowe pokrywki. Zobaczcie, co z  tego wyszło.

 

Sting powróci do Polski tego lata na wyjątkowy koncert na PGE Narodowym w Warszawie 25 lipca 2020 roku. Anna Maria Jopek będzie gościem specjalnym występującym przed Stingiem.

Wydarzenie stoi jednak pod znakiem zapytania z powodu panującej pandemii koronawirusa. W najbliższym czasie zapewne dowiemy się, czy się odbędzie.

Polecamy również:

10 filmów familijnych na Netflixie, które musisz zobaczyć

Domowe koncerty gwiazd [LISTA AKTUALIZOWANA]

5 filmów, w których bohaterowie zostali w domu

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!