Andrea i Matteo Bocelli zaśpiewali "Fall On Me" podczas kwarantanny

Utwór pochodzi z nowego albumu Bocellego, który ukazał się 25 października 2018 roku.

Piosenka "Fall on Me" znalazła się również na ścieżce dźwiękowej filmu Disneya „Dziadek do orzechów i cztery królestwa”. Ostatnio Andrea wraz z synem Matteo byli gośćmi w programie Jamesa Cordena. Połączyli się z nim oczywiście ze swojego domu. Oprócz wywiadu mogliśmy usłyszeć wykonanie utworu "Fall On Me".

Nie zaskoczmy Was, mówiąc, że wypadli rewelacyjnie! Sami zobaczcie.

 

Tak Andrea Bocelli wspomina współpracę ze swoim synem Matteo.

Każdy, kto jest rodzicem, każdy, kto zna wspaniałe poczucie odpowiedzialności bycia matką albo ojcem, zrozumie przesłanie tego utworu. Jest to moja pierwsza piosenka, którą nagrałem z moim synem. Technicznie nasze głosy są bardzo różne, ale jest jedna rzecz, która je łączy – nastawienie. Ten charakterystyczny sposób wyrażania siebie przez Twój głos. To jest coś, czego nie można się nauczyć, z tym trzeba się urodzić.

„Si” to już szesnasty album Andrei Bocellego! Premiera płyty zapowiedziana jest na 24 października 2018 roku. Znajdziemy na niej aż 16 nowych utworów, w tym duety z gwiazdami takimi jak Dua Lipa, Josh Groban i Aida Garifullina. Całość została nagrana w domowym studiu w Forte dei Marmi we Włoszech.

Polecamy również:

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!