Jak brzmi piosenka do nowego Bonda po polsku?

Polski zespół przygotował własną interpretacje utworu "No Time To Die". Posłuchajcie, co z tego wyszło.

W związku z panującą pandemią koronawirusa premiera filmu "Nie Czas Umierać" została przesunięta na 12 listopada 2020 roku. Wielkim zaskoczeniem dla wszystkich była informacja, kto tym razem nagrał tytułowy utwór. W poprzednich częściach piosenki do filmów wykonywały takie gwiazdy jak Madonna, Tina Turner, Louis Armstrong, Nancy Sinatra, Paul McCartney czy Adele. Teraz przyszła kolej na nastoletnią gwiazdę Billie Eilish!

Ostatnio do sieci trafiła zupełnie nowa wersja tej piosenki. Polski zespół Yago nagrał rockową aranżację utworu "No Time To Die". Mało tego zaśpiewali go po polsku. Posłuchajcie, co z tego wyszło!

 

Przypomnijmy sobie oryginalną wersję:

 

Daniel Craig wciela się w kultową postać Agenta 007 od 2006 roku. Ma już na swoim koncie kilka poważnych kontuzji, które przytrafiły mu się na planie poprzednich części Bonda. Między innymi w „Casino Royale” wybił sobie kilka zębów, a w „Quantum of Solace” uszkodził sobie bardzo poważnie ramię. Aktor oświadczył, że w "No Time To Die" po raz ostatni zagra Jamesa Bonda.

Na ekranie towarzyszyć mu będą: Léa Seydoux (Madeleine Swan), Naomie Harris (Moneypenny), Ben Whishaw (Q), Ralph Fiennes (M.) oraz Rory Kinnear (Tanner). Wróci również Jeffrey Wright (Felix Leiter). Wśród nowych twarzy pojawią się: Billy Magnussen, Rami Malek, Dali Benssalah, David Dencik, Ana De Armas i Lashana Lynch.

Polecamy również:

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!