Wojciech Mann rapuje w #hot16challenge [WIDEO]

Popularny prezenter przyjął wyzwanie przystąpienia po popularnej akcji charytatywnej. Zobaczcie, jak sobie poradził z tym zadaniem.

Na ten moment czekaliśmy! Wojciech Mann dołączył do grona gwiazd, które wzięły udział w popularnym w ostatnim czasie wyzwaniu Hot16challenge. Wcześniej mogliśmy zobaczyć, między innymi nagarnia przesłane przez Norbiego, Dawida Podsiadło, Andrzeja Dudę, Brodkę czy Krzysztofa Zalewskiego. Ostatnio nominację do udziału w akcji otrzymał Wojciech Mann! Przeczuwamy, że jego wykonanie będzie hitem internetu. Sami zobaczcie!

 

Hot16challenge to wyzwanie polegające na nagraniu 16 wersów i nominowaniu kolejnych osób do akcji, które mają stworzyć swój kawałek w 72 godziny. Druga edycja legendarnej rapowanej akcji to nie tylko nagrywanie muzyki, ale również pomoc w walce z koronawirusem. Wraz z #hot16challenge2 ruszyła zbiórka - “Beef z koronawirusem #hot16challenge” dla Siepomaga.pl. Zarówno nominowani jak i fani mogą wpłacać pieniądze na pomoc pracownikom służby zdrowia w walce z Koronawirusem.

Polecamy również:

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!