"Harry Potter" już dostępny na Netfliksie!

Marcin Michałowski
15.05.2020 12:45
Harry Potter i Czara Ognia

Harry Potter i Czara Ognia (Plakat filmu 'Harry Potter i Czara Ognia')

To wspaniała informacja dla fanów powieści J.K. Rowling. Wszystkie części kultowego filmu pojawią się niebawem na Netfliksie.

Światowa premiera pierwszej części Harry'ego Pottera "Kamień filozoficzny" miała miejsce w 2001 roku. Od tamtego czasu powstało osiem filmów. Każdy z nich cieszył się ogromną popularnością. Zarówno autorka bestsellerowej powieści J.K Rowling, jak i twórcy serii w wywiadach stanowczo dementowali plotki o kolejnych częściach. Marzą o tym miliony fanów na całym świecie.

Dotarły do nas bardzo dobre wiadomości z czarodziejskiego świata. Cała seria filmów o Harrym Potterze będzie dostępna na platformie Netflix już od 15 maja 2020 roku!

W związku z panującą pandemią koronawirusa J.K. Rowling uruchomiła magiczną stronę internetową Harry Potter Hub. Znajdziecie na niej materiały z wydawnictw takich jak Bloomsbury i Scholastic, sporo filmów z nauką magicznego rzemiosła, quizy, łamigłówki, zabawne artykuły i wiele więcej – zarówno dla rozpoczynających przygodę z „Harrym Potterem”, jak i tych, którzy są już zaznajomieni ze światem czarodziejów. Część materiałów jest darmowa, za inne trzeba zapłacić.

Jedną z nowych atrakcji jest audiobook, czytany przez największe gwiazdy w tym oczywiście aktorów z "Harry'ego Pottera". Pierwszy rozdział "Kamienia Filozoficznego" po tytułem "Chłopiec, który przeżył", czyta sam Daniel Radcliffe! Zapowiedź projektu możecie zobaczyć poniżej.

 

Polecamy również:

Więcej o:

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!