"Harry Potter" już dostępny na Netfliksie!

To wspaniała informacja dla fanów powieści J.K. Rowling. Wszystkie części kultowego filmu pojawią się niebawem na Netfliksie.

Światowa premiera pierwszej części Harry'ego Pottera "Kamień filozoficzny" miała miejsce w 2001 roku. Od tamtego czasu powstało osiem filmów. Każdy z nich cieszył się ogromną popularnością. Zarówno autorka bestsellerowej powieści J.K Rowling, jak i twórcy serii w wywiadach stanowczo dementowali plotki o kolejnych częściach. Marzą o tym miliony fanów na całym świecie.

Dotarły do nas bardzo dobre wiadomości z czarodziejskiego świata. Cała seria filmów o Harrym Potterze będzie dostępna na platformie Netflix już od 15 maja 2020 roku!

W związku z panującą pandemią koronawirusa J.K. Rowling uruchomiła magiczną stronę internetową Harry Potter Hub. Znajdziecie na niej materiały z wydawnictw takich jak Bloomsbury i Scholastic, sporo filmów z nauką magicznego rzemiosła, quizy, łamigłówki, zabawne artykuły i wiele więcej – zarówno dla rozpoczynających przygodę z „Harrym Potterem”, jak i tych, którzy są już zaznajomieni ze światem czarodziejów. Część materiałów jest darmowa, za inne trzeba zapłacić.

Jedną z nowych atrakcji jest audiobook, czytany przez największe gwiazdy w tym oczywiście aktorów z "Harry'ego Pottera". Pierwszy rozdział "Kamienia Filozoficznego" po tytułem "Chłopiec, który przeżył", czyta sam Daniel Radcliffe! Zapowiedź projektu możecie zobaczyć poniżej.

 

Polecamy również:

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!