Andrzej Krzywy i De Mono rapują z kosmosu! Zobaczcie ich #Hot16challenge

Coraz więcej artystów decyduje się na wzięcie udziału w popularnej ostatnio akcji charytatywnej. Zobaczcie, jak sobie poradził z tym zadaniem zespół De Mono.

Do tej pory mogliśmy zobaczyć, między innymi nagarnia przesłane przez Beatę Kozidrak, Wojciecha Manna, Norbiego, Dawida Podsiadło, Andrzeja Dudę, Brodkę czy Krzysztofa Zalewskiego. Ostatnio nominację do udziału w akcji otrzymał zespół De Mono! Panowie nagrali kosmiczny, intergalaktyczny teledysk! Możecie go zobaczyć poniżej.

 
Nominujemy tym samym… no wiadomo: Mirosława Hermaszewskiego i tych, którym do galaktyki równie blisko: Piotra Żyłę, Kamila Stocha i Dawida Kubackiego. W drugiej grupie nominowanych są Ci, co mają świra na punkcie pomocy: Jurek Owsiak, Dominika Kulczyk oraz Armin Bezler. A na koniec, co by przebić Pectus, nominujemy Donalda Trumpa!

- czytamy w opisie klipu.

Hot16challenge to wyzwanie polegające na nagraniu 16 wersów i nominowaniu kolejnych osób do akcji, które mają stworzyć swój kawałek w 72 godziny. Druga edycja legendarnej rapowanej akcji to nie tylko nagrywanie muzyki, ale również pomoc w walce z koronawirusem. Wraz z #hot16challenge2 ruszyła zbiórka - “Beef z koronawirusem #hot16challenge” dla Siepomaga.pl. Zarówno nominowani jak i fani mogą wpłacać pieniądze na pomoc pracownikom służby zdrowia w walce z Koronawirusem.

Polecamy również:

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!