Krzysztof Krawczyk rapuje dla służby zdrowia w #hot16challenge [WIDEO]

Król polskiej sceny muzycznej przyjął wyzwanie przystąpienia po popularnej akcji charytatywnej. Zobaczcie, jak sobie poradził z tym zadaniem.

Na ten moment czekaliśmy! Krzysztof Krawczyk dołączył do grona gwiazd, które wzięły udział w popularnym w ostatnim czasie wyzwaniu Hot16challenge2. Wcześniej mogliśmy zobaczyć, między innymi nagarnia przesłane przez Norbiego, Dawida Podsiadło, Andrzeja Dudę, Brodkę czy Beatę Kozidrak. Jeszcze kilka dni temu Krzysztof Krawczyk tłumaczył, że nie weźmie udział w akcji #hot16challenge2, ponieważ miał problem z dostępem do studia nagrań, ale tę przeszkodę najwyraźniej udało się przezwyciężyć! Przeczuwamy, że jego wykonanie będzie hitem internetu. Sami zobaczcie!

 

Hot16challenge to wyzwanie polegające na nagraniu 16 wersów i nominowaniu kolejnych osób do akcji, które mają stworzyć swój kawałek w 72 godziny. Druga edycja legendarnej rapowanej akcji to nie tylko nagrywanie muzyki, ale również pomoc w walce z koronawirusem. Wraz z #hot16challenge2 ruszyła zbiórka - “Beef z koronawirusem #hot16challenge” dla Siepomaga.pl. Zarówno nominowani jak i fani mogą wpłacać pieniądze na pomoc pracownikom służby zdrowia w walce z Koronawirusem.

Polecamy również:

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!