Justyna Steczkowska rzuca wyzwanie Edycie Górniak i Dodzie w #Hot16challenge

Coraz więcej artystów decyduje się na wzięcie udziału w popularnej ostatnio akcji charytatywnej. Zobaczcie, jak poradziła sobie z tym zadaniem Justyna Steczkowska!

Wcześniej mogliśmy zobaczyć, między innymi nagarnia przesłane przez Beatę Kozidrak, Wojciecha Manna, Norbiego, Dawida Podsiadło, Andrzeja Dudę, Brodkę czy Krzysztofa Zalewskiego. Ostatnio nominację do udziału w akcji otrzymała Justyna Steczkowska! Artystka podjadała się tego wyzwania, jednak podeszła do niego zupełnie inaczej niż wszyscy! W swoim #hot16challenge odniosła się między innymi do problemu rasizmu oraz ostatnich wydarzeń, które wstrząsnęły całym światem. Na samym końcu zaapelowała do Edyty Górniak i Dody, aby przekazały sobie znak pokoju i zaprosiła je również do udziału w akcji. Wideo możecie zobaczyć poniżej.

 

Hot16challenge to wyzwanie polegające na nagraniu 16 wersów i nominowaniu kolejnych osób do akcji, które mają stworzyć swój kawałek w 72 godziny. Druga edycja legendarnej rapowanej akcji to nie tylko nagrywanie muzyki, ale również pomoc w walce z koronawirusem. Wraz z #hot16challenge2 ruszyła zbiórka - “Beef z koronawirusem #hot16challenge” dla Siepomaga.pl. Zarówno nominowani jak i fani mogą wpłacać pieniądze na pomoc pracownikom służby zdrowia w walce z Koronawirusem.

Polecamy również:

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!