Uczestniczka "Mam Talent" wykonała hit Phila Collinsa. Jurorów wbiło w fotele!

Kobieta dała niesamowity występ, który na pewno zapisze się w historii programu "Mam Talent".

Ten wielki przebój Phila Collinsa już niejednokrotnie był wykonywany podczas castingów do programów rozrywkowych. Mowa o utworze "In the Air Tonight". W takiej aranżacji jednak jeszcze go nie słyszeliśmy! Cristina Rae zaskoczyła jurorów i publiczność "America's Got Talent” swoim potężnym głosem. Jej wykonanie ma już blisko pół miliona wyświetleń.

Zobaczcie, jak sobie poradziła.

 

Kobieta otrzymała od jurorów i publiczności owacje na stojąco. Mało tego Heidi Klum wcisnęła „złoty przycisk”, dzięki któremu uczestniczka automatycznie awansowała do odcinków na żywo.

Utwór "in The Air Tonight" pochodzi z debiutanckiego albumu Phila Collinsa "Face Value", który ukazał się w 1981 roku. Był to pierwszy singel muzyka w dorobku jego solowej kariery. Piosenka została wykorzystana w grze "Grand Theft Auto: Vice City Stories", w której Phil Collins wystąpił jako on sam w specjalnie stworzonym komputerowym koncercie

Nie wiem, o czym jest ta piosenka. Kiedy ją pisałem, przechodziłem przez swój rozwód. Jedyne co mogę powiedzieć, to że jest wyraźnie o gniewie. To ta strona gniewu albo gorzka strona separacji. Co dodaje sprawie jeszcze więcej komizmu to to, że kiedy słyszę te historie wymyślone przed wieloma laty, zwłaszcza w Ameryce, gdy ktoś podchodzi do mnie i pyta „Czy naprawdę widziałeś kogoś tonącego?” odpowiadam „Nie, błąd”. I za każdym razem, kiedy wracam do Ameryki historia rozprzestrzenia się „głuchym telefonem” i staje się coraz bardziej zawiła. To frustrujące, bo to prawdopodobnie jedyna piosenka spośród wszystkich, które napisałem, o której nie wiem, o czym jest.

- zdradził Phil Collins w wywiadzie dla BBC World Service.

Polecamy również:

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!