Matteo Bocelli w nowym teledysku Disneya śpiewa hit z "Króla Lwa"

Marcin Michałowski
15.06.2020 08:43
Can You Feel The Love Tonight (From ''The Lion King'')

Can You Feel The Love Tonight (From ''The Lion King'') (Youtube)

Do sieci trafiła pierwsza zapowiedź nowego projektu wyjątkowej współpracy Disney Music Group i Decca - "Disney Goes Classical".

Muzyka z filmów uwielbianych przez całe rodziny w nowych wersjach, w tym tematy z „Króla Lwa” w wykonaniu Mattego Bocellego, „Pieknej i Bestii”, „Aladyna” i wielu innych. Album trafi do sprzedaży 2 października 2020 roku. Pierwsza zapowiedź wydawnictwa – „Can You Feel The Love Tonight” w wykonaniu Matteo Bocellego – jest już dostępna. Zobaczcie teledysk:

 

Jak mówi Matteo:

Jestem ogromnie podekscytowany, że dołączyłem do tego projektu z Disneyem. „Król Lew” to jeden z najukochańszych filmów mojego dzieciństwa i możliwość zaśpiewania głównego utworu jest dla mnie prawdziwym zaszczytem. Elton John jest jednym z moich muzycznych idoli, zarówno ze względu na jego umiejętność pisania piosenek, jak i wyjątkowy styl. Mam nadzieję, że w muzyce, nad którą obecnie pracuję, uda mi się to wykorzystać te wpływy, i że będę mógł ją już wkrótce zaprezentować.

Na płycie pojawi się także czterokrotnie nagradzana Grammy amerykańska sopranistka Renée Fleming z piękną wersją „When You Wish Upon a Star” z filmu „Pinokio”. Kolejne utwory, w tym w wykonaniu słynnej japońskiej gitarzystki klasycznej Kaori Muraji, zabiorą słuchacza w inny wymiar. Album „Disney Goes Classical” zachwyci rodziny na całym świecie, przenosząc magię arcydzieł filmowych z ekranu wprost do naszych uszu, jak nigdy dotąd.

Polecamy również:

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!