Wokalistka Evanescence nagrała nową wersję przeboju zespołu Bananarama

Jeden z największych przebojów brytyjskiego zespołu doczekał się zupełnie nowej wersji. Posłuchajcie!

"Cruel Summer" to utwór brytyjskiego zespołu Bananarama. Jego można przetłumaczyć jako "Okrutne lato". Samotna osoba, w zatłoczonym mieście, gdzie panuje taki upał, że nie da się oddychać, zdaje sobie jeszcze sprawę, że osoba, z którą się spotykała, nie jest tym jedynym. Przebój ten królował na listach przebojów lat 80. Piosenka została wykorzystana w filmie "Karate Kid"

Ostatnio do sieci trafiła zupełnie nowa wersja tego hitu. Wykonała ją wokalistka zespołu Evanescence. Wideo możecie zobaczyć poniżej.

 

Grupę Bananarama w 1979 roku założyły dwie przyjaciółki z Londynu - Keren Woodward i Sara Dallin, które znały się od wielu lat. Następnie dołączyła do nich Siobhan Fahey, którą Dallin poznała na studiach dziennikarskich. Na początku lat '80 zespół wpisywał się w punk-rockową i post-punkową stylistykę, występując na przykład jako chórki w grupach The Monochrome Set, The Stooges, The Jam czy Departament S. Zespół jest chlubnym posiadaczem wpisu do Księgi Rekordów Guinness'a jako najczęściej słuchany zespół, złożony z samych kobiet. 

Polecamy również:

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!