Tata z dziećmi wykonał akustyczną wersję przeboju Phila Collinsa

Uwielbiamy takie muzyczne niespodzianki znalezione w internecie. To może być najbardziej urocza rzecz, jaką dzisiaj zobaczycie!

Kilka dni temu pisaliśmy o ich niesamowitym wykonaniu utworu "Take One Me" z repertuaru zespołu A-ha. Okazuje się, że ten rodzinny zespół ma w swoim dorobku więcej coverów. Nagrali między innymi własną wersję hitu Phila Collinsa "In The Air Tonight". Tata z kilku letnią córką i małym synkiem wykonał ten wielki przebój, grając jednocześnie na wszystkich instrumentach! Musicie to zobaczyć.

 

Utwór "in The Air Tonight" pochodzi z debiutanckiego albumu Phila Collinsa "Face Value", który ukazał się w 1981 roku. Był to pierwszy singel muzyka w dorobku jego solowej kariery. Piosenka została wykorzystana w grze "Grand Theft Auto: Vice City Stories", w której Phil Collins wystąpił jako on sam w specjalnie stworzonym komputerowym koncercie

Nie wiem, o czym jest ta piosenka. Kiedy ją pisałem, przechodziłem przez swój rozwód. Jedyne co mogę powiedzieć, to że jest wyraźnie o gniewie. To ta strona gniewu albo gorzka strona separacji. Co dodaje sprawie jeszcze więcej komizmu to to, że kiedy słyszę te historie wymyślone przed wieloma laty, zwłaszcza w Ameryce, gdy ktoś podchodzi do mnie i pyta „Czy naprawdę widziałeś kogoś tonącego?” odpowiadam „Nie, błąd”. I za każdym razem, kiedy wracam do Ameryki historia rozprzestrzenia się „głuchym telefonem” i staje się coraz bardziej zawiła. To frustrujące, bo to prawdopodobnie jedyna piosenka spośród wszystkich, które napisałem, o której nie wiem, o czym jest.

- zdradził Phil Collins w wywiadzie dla BBC World Service.

Polecamy również:

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!