Jennifer Lopez udostępniła nową wersję hitu "If You Had My Love"

Utwór pochodzi z albumu "On the 6", który ukazał się 4 maja 1999 roku.

Z okazji 20. rocznicy wydania tego wielkiego przeboju Jennifer Lopez postanowiła zrobić fanom niespodziankę. Artystka udostępniła odświeżoną wersję hitu "If You Had My Love". Był to pierwszy singiel, który promował jej debiutancki album "On The 6". Posłuchajcie, jak brzmi w nowej odsłonie!

 

Klip do "If You Had My Love" został wyreżyserowany przez Paula Huntera. Teledysk zyskał cztery nominacje do 1999 MTV Video Music Awards. Przypomnijmy sobie oryginalną wersję.

 

Jennifer Lopez urodziła się 24 lipca 1969 roku w Nowym Jorku. Od zawsze potrafiła świetnie łączyć swoją karierę aktorską i muzyczną. Już wieku 17 lat zagrała pierwszą rolę w filmie „Moja mała dziewczynka”. Tańczyła między innymi u boku New Kids on the Block i Janet Jackson.

W 1997 roku była nominowana do Złotego Globu za film „Selena”, który otworzył jej drzwi do świata kina. Jej debiutancki album „On the 6” z 1999 roku pokrył się potrójną platyną. Jennifer wydała 8 studyjnych albumów, sprzedając łącznie blisko 80 milionów egzemplarzy płyt na całym świecie.

Co byście powiedzieli na koncert J.Lo w Polsce? :)

Polecamy również:

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!