Queen i Adam Lambert udostępnili film koncertowy [WIDEO]

Zespół Queen przygotował dla fanów wyjątkową niespodziankę. Sprawdźcie szczegóły!

Z powodu pandemii, Queen i Adam Lambert przenieśli trasę koncertową, na którą składało się 27 koncertów w Wielkiej Brytanii i Europie, na 2021 rok. Chcąc wynagrodzić fanom brak koncertów w najbliższym czasie, legendarny zespół udostępnił na Youtube film koncertowy „Tour Watch Party. To ponad godzinny zapis różnych tras koncertowych. Wiele z nich nigdy wcześniej nie było publikowanych. Całość możecie zobaczyć poniżej.

 

Adam Lambert dołączył do zespołu Queen w 2011 roku, kiedy brał udział w 8. edycji talent show „Idol”. Zajął wtedy drugie miejsce, jednak jego wykonanie „We Are The Champions” docenił sam Brian May i zaproponował mu współpracę. 

Tak w wywiadzie dla portalu "Yahoo" Brian May wspomina początki ich współpracy.

Chemia między nami była natychmiastowa. To tak jakbyśmy już byli razem w zespole. Było to bardzo dziwne uczucie. Adam przez jakiś czas nie mógł do nas oficjalnie dołączyć, ponieważ miał podpisany kontrakt z wytwórnią i musiał się z niego wywiązać. Zaprosiliśmy go, aby wystąpił z nami podczas gali MTV Europe Awards w 2011 roku. Od tamtego momentu wiedziałem, że to się uda. Adam był brakującym elementem układanki.

Polecamy również:

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!