Zespół Depeche Mode pokazał koncertowe wykonanie hitu "Enjoy The Silence"

Nagranie promuje DVD koncertowe "SPiRiTS in the Forest".

"SPiRiTS in the Forest" to film dokumentalny o tym samym tytule, który mogliśmy oglądać jeszcze w zeszłym roku w kinach w całej Polsce, a także niepublikowane wcześniej nagrania z dwóch berlińskich koncertów z trasy Global Spirit z 2018 roku. Poniżej możecie zobaczyć fragment jednego z nich "Enjoy The Silence".

 

Po wielkim sukcesie kinowym jakim okazał się film dokumentalny Depeche Mode: SPiRiTS in the Forest”, zespół zaprosił fanów do kolejnego spotkania, tym razem w domowym zaciszu i przygotował specjalne wydawnictwo, które zawiera cztery płyty - dwie z wideo i dwie ze ścieżką dźwiękową. Dostępna będzie także wersja z CD z samym soundtrackiem. Dyski wideo zawarte w pakiecie, to relacje z dwóch koncertów w amfiteatrze Waldbühne, które jeszcze nigdy nie były opublikowane w całości oraz film dokumentalny. 

Reżyser Anton Corbijn ukazał nowy zamysł w tworzeniu muzycznego dokumentu. Narracje prowadzi sześciu fanów Depeche Mode z różnych zakątków świata. W filmie ukazane są ich skrajnie różne życiorysy, które łączy jedna rzecz - miłość do Depeche Mode. Kinowa wersja dokumentu „Depeche Mode: SPiRiTS in the Forest” miała swoją premierę na 3 tysiącach ekranów w prawie 80 krajach w listopadzie. Produkcja została obejrzana przez 220 tysięcy osób. Dwie płyty CD z zestawu zawierają soundtrack „LiVE SPiRiTS” – wersję audio berlińskiego występu. Ten pakiet to z pewnością to prawdziwa gratka dla kolekcjonerów, jak również dla wiernych fanów i nowych słuchaczy. Soundtrack zawiera największe hity zespołu oraz utwory z płyty „Spirit”. Ukazuje, jak wielką moc ma muzyka i jak potrafi, jednoczyć ludzi nie zwracając uwagi na podziały.

Polecamy również:

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!