Syberyjscy Indianie wykonali plemienną wersję hitu The Cranberries "Zombie"

Jedna z najpopularniejszych piosenek zespołu The Cranberries i naszym zdaniem jedna z najpiękniejszych ballad doczekała się wyjątkowej przeróbki. Posłuchajcie!

Ten wielki przebój The Cranberries już niejednokrotnie był wykonywany podczas castingów do programów rozrywkowych. Mowa oczywiście o utworze "Zombie". W takiej aranżacji jednak jeszcze go nie słyszeliśmy! Duet Olox Combines pochodzący z Syberii Arktycznej, zaskoczył jurorów i publiczność "America's Got Talent” swoją aranżacją i kostiumami. Ich wykonanie ma już ponad półtora miliona wyświetleń. Musicie to zobaczyć!

 

Jak brzmi hit "Zombie" The Cranberries zaśpiewany a capella?

Skandynawska artystka Julia Westin jest popularna na całym świecie z nagrywania coverów wielkich przebojów a capella. Jednym z nich jest utwór z repertuaru The Cranberries „Zombie”, który cieszy się ogromną popularnością. Ma już blisko 4 miliony wyświetleń. Jej interpretacje możecie zobaczyć pod tym adresem

500 osób zaśpiewało hit The Cranberries w hołdzie dla zmarłej wokalistki

Australijscy fani The Cranberries zebrali się, by zaśpiewać wspólnie jeden z największych hitów zespołu - "Zombie". Zobaczcie i posłuchajcie wzruszającego wykonania 500 osób! 

Dolores O' Riordan zmarła 15 stycznia 2018 roku. Miała 46 lat. Oficjalną przyczyną śmierci było utonięcie w wannie spowodowane upojeniem alkoholowym.

Polecamy również:

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!