Figurka LEGO Ricka Astleya śpiewa hit "Never Gonna Give You Up"

Na pewno nie trzeba nikomu przedstawiać hitu "Never Gonna Give You Up", który jest nieodłącznym elementem na każdej tanecznej imprezie. Zobaczcie nowy animowany klip.

Ta kultowa piosenka z repertuaru Ricka Astleya doczekała się już wielu przeróbek. Takiej jeszcze nie widzieliśmy! Jeden z fanów stworzył animowany teledysk, wykorzystując tematykę klocków LEGO. Zobaczcie, co z  tego wyszło!

 

Rick Astley w rozmowie z dziennikiem "The Guardian" wspominał dawne czasy i moment, który na zawsze odmienił jego życie.

Pamiętam, jak Mike podkładał pierwsze akordy pod "Never Gonna Give You Up". Zrobiłem herbatę, Mike zaśpiewał mi melodię dosłownie do ucha, a ja wszedłem i ją zaśpiewałem. Był twardym producentem, ale musiał taki być. Byłem w końcu dzieciakiem, który śpiewał po pubach i klubach.
Ta piosenka naprawdę mi się podobała - przyznał muzyk po latach. - Pamiętam, jak pomyślałam: "Zatańczyłbym do niej, gdyby zagrano ją na dyskotece w Warrington". Pomyślałem, że brzmi jak rasowy hit i nagle takim właśnie się stał. Jednego dnia robiłem herbatę. Następnego dnia byłem już numerem jeden.

- wspomina Astley. 

Słyszeliście o "Rickrollingu"? To dowcip internetowy polegający na tym, że ofiara klika na link z interesującą zawartością. Zamiast spodziewanych treści, pojawia się teledysk do piosenki Ricka Astleya "Never Gonna Give You Up." W 2007 roku był to absolutny fenomen i powrót piosenki, w jakiego sposób nikt się nie spodziewał. W 2008 roku internauci głosujący na MTV European Music Awards zagwarantowali Rickowi statuetkę "Best Act Ever."

Polecamy również:

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!