Adam Lambert wykonał na żywo nowy singiel "Ready To Run"

Utwór pochodzi z ostatniego albumu artysty "Velvet", który ukazał się na początku 2020 roku.

Adam Lambert swoimi występami na żywo, zawsze zachwyca publiczność. Potrafi odnaleźć się dosłownie w każdym repertuarze i gatunku muzyki. Udowodnił to ponownie podczas internetowego koncertu "Celebration For Change". Zaśpiewał utwór "Ready To Run" ze swojego ostatniego albumu "Velvet". Cały występ możecie zobaczyć poniżej.

 

Artysta po blisko 10 latach koncertowania z zespołem Queen, postanowił powrócić z solowym materiałem. Nowy album Adama Lamberta, to hołd złożony latom 70. ubiegłego wieku. Słychać to wyraźnie w brzmieniu gitar oraz funkowych elementach kompozycji, ale mimo to całość płyty posiada nowoczesnym charakter. „Velvet” to popis wyjątkowych możliwości wokalnych Adama Lamberta. Na płycie gościnnie pojawił się Neil Rogers gitarzysta i producent, współzałożyciel zespołu Chic.

Adam miał jesienią ruszyć w trasę koncertową promującą jego nowy album "Velvet". Artysta ma w Polsce wielu fanów, których ucieszyła informacja o wrześniowym koncercie, który miał się odbyć 7 września 2020 roku. Niestety z powodów bezpieczeństwa w związku z pandemią koronawirusa był zmuszony odwołać całą trasę.

Polecamy również:

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!