3-letnia dziewczynka zauroczyła publiczność piosenką z "Małej Syrenki"

Uczciwie Was ostrzegamy. Jest to najbardziej urocza rzecz, jaką dzisiaj zobaczycie!

3-letnia Claire wzięła udział w castingach do amerykańskiej edycji talent show "Little Big Shots". Gdy wyszła na scenę wszyscy byli w wielkim szoku. Trema nie przeszkodziła jej w tym, aby skraść serca jurorów i publiczności. Dziewczynka zaśpiewała piosenkę z bajki Disneya "Mała Syrenka". Zobaczcie, jak sobie poradziła.

 

W ostatnim czasie stało się bardzo modne tworzenie filmowych wersji kultowych animacji Disneya. Za nami już premiery „Dumbo”, „Aladyna” i „Króla Lwa”. Teraz przyszedł czas na kolejny klasyk. Kilka miesięcy temu studio Disneya oświadczyło, że na początku 2020 roku rozpoczęły się prace na planie filmu „Mała syrenka”.

Za reżyserię odpowiada Rob Marshall. Scenariusz stworzył Jane Goldman, a muzykę skomponują Alan Menken oraz Lin-Manuel Miranda.

W głównej roli Arielki zobaczymy Halle Bailey. Bardzo długo trwały castingi do roli księcia Eryka. O ten angaż starało się wielu młodych aktorów w tym między innymi Harrry Styles, Christian Navarro czy Noah Centineo. Studio Disneya podjęło już w tej kwestii ostateczną decyzję. Księcia Eryka w filmowej wersji "Małej Syrenki" zagra Jonah Hauer-King.

Polecamy również:

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!