"Kogel Mogel 4": Ilona Łepkowska zdradziła szczegóły fabuły i czy planuje kolejną część

Premiera filmu zaplanowana jest na początek 2021 roku. Czy to będzie ostatnia część? Sprawdźcie!

Ostatnia część komedii "Miszmasz, czyli kogel-mogel 3" kontynuowała historię dwóch kultowych już filmów: „Kogel Mogel” i „Galimatias, czyli Kogel Mogel 2”. Na ekrany powrócili znani bohaterowie: Kasia, państwo Wolańscy, babcia Solska, Staszek Kolasa, Piotruś (który już dorósł i uwił sobie wygodne gniazdko). Film okazał się jedną z najchętniej oglądanych produkcji 2019 roku. Nic więc dziwnego, że twórcy postanowili pokazać dalsze losy bohaterów.

Kilka tygodni temu ruszyły prace na planie kolejnej części "Koniec świata, czyli Kogel Mogel 4”! Komedia trafi do kin w styczniu 2021 roku. Na ekran powrócą Grażyna Błęcka-Kolska, Nikodem Rozbicki, Aleksandra Hamkało, Katarzyna Łaniewska, Ewa Kasprzyk, Zdzisław Wardejn, Maciej Zakościelny i Katarzyna Skrzynecka.

Autorką scenariusza „Koniec świata czyli Kogel Mogel 4” - tak jak poprzednich 3 części produkcji - jest Ilona Łepkowska, za reżyserię tym razem odpowiada Anna Wieczur-Bluszcz.

W rozmowie z portalem Jastrząb Post scenarzystka zdradziła, że to na pewno będzie ostatnia część kultowej komedii.

Pisząc ten scenariusz, chciałam, aby ta 4 część, która się nazywa „koniec świata” i ten koniec jest nie bez powodu, bo już na pewno nie napiszę piątej części, żeby ten koniec świata był takim scenariuszem dość zwariowanym. Trochę będzie mniej stateczny niż ta poprzednia część, będzie tam więcej ruchu, gonienia się. Będzie dużo nieporozumień, dużo emocji i dużo humoru.

Ilona Łepkowska opowiedziała również o fabule "Koniec świata, czyli Kogel Mogel 4”:

Będzie dużo bardziej zwariowany. Zjawi się nowa postać. Trochę już zdradziłam, bo pokazałam na swoim Facebooku zdjęcie Doroty Stalińskiej w dość charakterystycznym dla tej postaci imagu. To jest mama Marlenki, a jako, że wiemy, że Marlenka, czyli postać grana przez Katarzynę Skrzynecką jest osobą bardzo niezwykłą, energetyczną i wyrazistą, to możemy się spodziewać, że ta mama, która zjawia się nagle i nieoczekiwanie też troszeczkę namiesza i wprowadzi wigoru w tę czwartą część.

Wybierzecie się do kina?

Polecamy również:

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!