Beata Kozidrak i zespół Bajm zaśpiewali na ratunek Ziemi

Polscy artyści wystąpili na wyjątkowym koncercie, który odbył się w niedzielę 23 sierpnia 2020 roku w Uniejowie.

Koncert pod hasłem "Earth Festiwal. Gwiazdy dla Czystej Polski" w z związku z panującą pandemią koronawirusa został zorganizowany z zachowaniem aktualnych wytycznych dotyczących organizacji imprez masowych. Ideą wydarzenia było inspirowanie oraz uświadamianie społeczeństwa, jak w prosty sposób, można wprowadzić zmiany na lepsze, dla dobra naszej planety i przyszłych pokoleń.

Na scenie zaprezentowali się wykonawcy, którym bliskie są działania na rzecz ochrony środowiska: Beata Kozidrak i BAJM, Kayah, Mrozu, Kamil Bednarek, sanah, Ewa Farna, Viki Gabor, Natalia Nykiel, Enej, Feel, LemON, Golec uOrkiestra i Sound'n'Grace

Beata Kozidrak i zespół Bajm wykonali między innymi dwa wielkie przeboje "Co mi Panie Dasz" i "Biała Armia". Ich występ możecie zobaczyć poniżej.

 
 

Według zapowiedzi Beaty Kozidrak zespół Bajm niedługo zaprezentuje nowy singiel. W jednym z ostatnich wywiadów artystka zdradziła, że piosenka jest gotowa i niebawem powstanie do niej teledysk.

Przypominamy, ze w 2019 powstał spektakl "Być jak Beata" w reż. Magdy Miklasz zainspirowany karierą Beaty Kozidrak. W sztuce wystąpili Maria Dąbrowska, Magdalena Wrani-Stachowska, Arkadiusz Buszko oraz Maciej Litkowski.

Polecamy również:

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!