Rick Astley wykonał własną wersję hip-hopowego przeboju!

Marcin Michałowski
01.09.2020 09:12
Rick Astley - Better Now - (Post Malone Cover)

Rick Astley - Better Now - (Post Malone Cover) (Youtube ( kadr z klipu Rick Astley - Better Now - (Post Malone Cover)))

Muzyk przygotował dla fanów wyjątkową niespodziankę. Zobacz, jak sobie poradził.

W latach 80. Rick Astley święcił wielkie triumfy i rządził na listach przebojów oraz w MTV. Obdarzony charakterystycznym niskim głosem Anglik nie zniknął jednak ze sceny wzorem wielu innych gwiazd popu. Cały czas występował i nagrywał, nie dając o sobie zapomnieć. Muzyk pomimo przerwy w koncertowaniu nie zapomina o swoich fanach. Rick nagrał ostatnio cover hitu "Better Now", który w oryginale wykonuje amerykański raper Post malone. Nagranie możecie zobaczyć poniżej.

 

To nie pierwsza z tego typu niespodzianek. Kilka tygodni temu muzyk zaprezentował również własną wersję hitu "Everlong" z repertuaru rockowego zespołu Foo Fighters!

Słyszeliście o "Rickrollingu"? To dowcip internetowy polegający na tym, że ofiara klika na link z interesującą zawartością. Zamiast spodziewanych treści, pojawia się teledysk do piosenki Ricka Astleya "Never Gonna Give You Up". W 2007 roku był to absolutny fenomen i powrót piosenki, w jakiego sposób nikt się nie spodziewał. W 2008 roku internauci głosujący na MTV European Music Awards zagwarantowali Rickowi statuetkę "Best Act Ever."

Polecamy również:

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!