12-latka zaśpiewała hit Lady Gagi. Publiczność była w szoku!

Dziewczynka dała niesamowity występ, który na pewno zapisze się w historii programu "Mam Talent".

Ten wielki przebój Lady Gagi i Ariany Grande już niejednokrotnie był wykonywany podczas castingów do programów rozrywkowych. Mowa o utworze "Rain On Me", który pochodzi z ostatniego albumu Lady Gagi "Chromatica". W takiej aranżacji jednak jeszcze go nie słyszeliśmy! 12-letnia Annie zaskoczyła jurorów i publiczność "America's Got Talent” swoją aranżacją. Jej wykonanie ma już ponad pół miliona wyświetleń. Zobaczcie, jak sobie poradziła.

 

Program "America's Got Talent" zadebiutował w USA w 2006 roku. Już od pierwszego sezonu zyskał ogromna popularność na całym świecie. W jury 16. edycji zasiadają: Simon Cowell, Heidi Klum, Sofia Vergara oraz Howie Mandel.

Laureatka Oscara, Złotego Globu i Grammy – Lady Gaga to artystka jedyna w swoim rodzaju. Na całym świecie zgromadziła imponującą liczbę 35 mln sprzedanych albumów, 32 miliardów streamów oraz 275 milionów sprzedanych singli, co sprawia, że jest jedną z najpopularniejszych gwiazd popu na świecie. Gaga to także siła w mediach społecznościowych: ma ponad 59 mln polubień na Facebooku, ponad 80 mln na Twitterze i ponad 40 mln obserwujących na Instagramie.

Jak oceniacie jej wykonanie? 

Polecamy również:

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!