Michele Morrone wykonał akustyczną wersję piosenki z filmu "365 dni"

Utwór pochodzi z debiutanckiego albumu "Dark Room", który ukazał się na początku 2020 roku.

Michele jest z pochodzenia Włochem, pokochał Polskę podczas zdjęć do filmu „365 dni”. Z zawodu jest aktorem, ale jego pasją jest muzyka. "Feel It" był pierwszym singlem Michele'a Morrone, który promował debiutancką płytę “Dark Room”. Artysta wystąpił ostatnio w Berlinie, gdzie wykonał ten utwór w akustycznej wersji. Posłuchajcie!

 

„365 dni” to opowieść o pożądaniu i pragnieniach. Massimo Torricelli to młody i przystojny szef sycylijskiej rodziny mafijnej. Po zamachu, w którym ginie jego ojciec, jest zmuszony przejąć rządy. Laura Biel, dyrektor sprzedaży w luksusowym hotelu, odnosi sukcesy zawodowe, ale w życiu prywatnym brakuje jej namiętności. Aby podjąć ostatnią próbę ratowania związku, razem z partnerem i przyjaciółmi wylatuje na Sycylię. Laura nie spodziewa się, że na jej drodze stanie Massimo – najniebezpieczniejszy mężczyzna na wyspie, który porwie ją, uwięzi i da 365 dni na… pokochanie go.

Produkcja pojawiła się premierowo na Netflixie 1 kwietnia 2020 roku. W ciągu zaledwie kilku dni film na podstawie książki Blanki Lipińskiej znalazł się na 1. miejscu TOP 10 serwisu. Pozostał na nim przez kilka tygodni. Później film wypadł z zestawienia. Jednak udało mu się ponownie powrócić na szczyt listy! Tym tematem zainteresował się prestiżowy magazyn "Forbes", który zauważył, że żadnemu innemu filmowi to się wcześniej nie udało!

Polecamy również:

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!