Gosia Andrzejewicz znowu zaskakuje tym razem jako Belinda Carlisle

Marcin Michałowski
15.09.2020 09:27
Gosia Andrzejewicz jako Belinda Carlisle - Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Gosia Andrzejewicz jako Belinda Carlisle - Twoja Twarz Brzmi Znajomo (Youtube (kadr z filmu Your Face Sounds Familiar - Gosia Andrzejewicz as Belinda Carlisle - Twoja Twarz Brzmi Znajomo))

Po kilku miesiącach przerwy, spowodowanej pandemią program "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" powrócił do telewizji. Kto tym razem najbardziej zaskoczył jurorów i publiczność?

W ostatnim odcinku 13. edycji programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" ponownie wszystkich zachwyciła Gosia Andrzejewicz. Wokalista tym razem musiała przeobrazić się w Belindę Carlisle. Wykonała wielki przebój "Heaven is a place on Earth". Zobaczcie, jak sobie poradziła.

 

Cieszący się olbrzymią popularnością program "Twoja Twarz brzmi Znajomo" zadebiutował na antenie telewizji Polsat w 2014 roku. Przez show przewinęło się już ponad 80 uczestników, którzy przeszli setki spektakularnych metamorfoz. 13. edycja "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" powróci na antenę już na wiosnę!

W 13. edycji show występują: Gosia Andrzejewicz, Natalia Avelon, Kamila Boruta, Paweł Czadoman Dudek, Karol Dziuba, Marta Gałuszewska, Filip Gurłacz i Maurycy Popiel.

Zadaniem uczestników show jest jak najwierniejsze przeistoczenie się w wylosowaną przez siebie gwiazdę ze świata muzyki. Muszą zarówno odzwierciedlić ich wygląd, jak i głos. Nie jest to łatwe zadanie! Zwycięzca odcinka bądź całego programu może przeznaczyć swoją nagrodę na dowolny cel charytatywny.

Sprawdźcie koniecznie nasze zestawienie 10 najlepszych występów z ostatnich dziesięciu edycji show.

Polecamy również:

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!