Michał Szpak zaśpiewał przebój "Arahja" zespołu Kult [WIDEO]

Wokalista już niejednokrotnie zaskoczył swoich fanów coverami największych polskich przebojów. Tym razem sięgnął po utwór z repertuaru zespołu Kult.

Michał Szpak swoimi występami na żywo, zawsze zachwyca publiczność. Potrafi odnaleźć się dosłownie w każdym repertuarze i gatunku muzyki.  Udowodnił to ponownie  podczas koncertu "Solidarni z Białorusią", który odbył się w sobotę 26 września 2020 roku na stadionie PGE Narodowym. Było to symboliczne wsparcie dla walczących o demokrację Białorusinów. Michał Szpak wykonał tego wieczoru przebój "Arahja". Jego występ możecie zobaczyć poniżej.

 

Podczas koncertu "Solidarni z Białorusią" wystąpiły największe polskie gwiazdy. Chłopcy z Placu Broni zaśpiewali "Kocham wolność" po polsku i białorusku, Grzegorz Markowski i Darek Kozakiewicz z zespołu Perfect piosenkę "Chcemy być sobą", Krzysztof Cugowski "Pieśń Niepokorną", Luxtorpeda "Hymn", a Sebastian Riedel "Sen o Victorii". Poza tym widzowie mogli usłyszeć Natalię Nykiel, Igora Herbuta, zespół Enej, Organka, Pawła Domagałę czy Golec uOrkiestrę.

Polecamy również:

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!