Czadoman jako Stevie Wonder w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"

Zobaczcie, kto najbardziej zaskoczył jurorów w ostatnim odcinku "Twoja Twarz Brzmi Znajomo".

W ostatnim odcinku 13. edycji programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" mogliśmy zobaczyć między innymi Czadomana. Wokalista miał przed sobą niełatwe zadanie. Tym razem musiał przeobrazić się w Stiviego Wondera. Wykonał jeden z jego największych hitów "I Just Called To Say I Love You". Zobaczcie, jak sobie poradził.

 

Cieszący się olbrzymią popularnością program "Twoja Twarz brzmi Znajomo" zadebiutował na antenie telewizji Polsat w 2014 roku. Przez show przewinęło się już ponad 80 uczestników, którzy przeszli setki spektakularnych metamorfoz. 13. edycja "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" powróci na antenę już na wiosnę!

W 13. edycji show występują: Gosia Andrzejewicz, Natalia Avelon, Kamila Boruta, Paweł Czadoman Dudek, Karol Dziuba, Marta Gałuszewska, Filip Gurłacz i Maurycy Popiel.

Zadaniem uczestników show jest jak najwierniejsze przeistoczenie się w wylosowaną przez siebie gwiazdę ze świata muzyki. Muszą zarówno odzwierciedlić ich wygląd, jak i głos. Nie jest to łatwe zadanie! Zwycięzca odcinka bądź całego programu może przeznaczyć swoją nagrodę na dowolny cel charytatywny.

Sprawdźcie koniecznie nasze zestawienie 10 najlepszych występów z ostatnich dziesięciu edycji show.

Polecamy również:

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!