Sting i Melody Gardot wykonali po raz pierwszy na żywo utwór "A Little Something"

Utwór promuje piąty studyjny album artystki "Sunset In the Blue".

Znana na całym świecie wokalistka i kompozytorka Melody Gardot zapowiada swój długo wyczekiwany nowy album wraz z wydaniem spektakularnego singla, w którym łączy siły z 17-krotnym zdobywcą nagrody Grammy, ikoną muzyki – Stingiem. Ich duet w „Little Something”, wydany przez Decca Records, łączy charakterystyczne głosy Gardot i Stinga w tej energicznej, popowej piosence w latynoskim klimacie. Miks zrealizował czterokrotny zdobywca nagrody Grammy, Robert Orton (Lady Gaga, Carly Rae Jepsen, Lana Del Rey), a autorami utworu są Melody Gardot, Sting, jego wieloletni gitarzysta Dominic Miller oraz francuski producent Jen Jis.

Melody Gardot wspólnie ze Stingiem wykonali utwór „A Little Something” specjalnie na potrzeby programu The One Show. Przepiękna sceneria Florencji dodaje utworowi dodatkowego uroku. Nagranie możecie zobaczyć poniżej.

 
Współautorem tej piosenki jest mój przyjaciel Dominic Miller – wyraża prostą, zaraźliwą radość, a wspólne śpiewanie z wyrafinowaną Melody Gardot dało mi dużą satysfakcję. Mam nadzieję, że słychać uśmiech w naszych głosach.

- mówi Sting o współpracy z Melody.

W tych trudnych czasach współpraca jest dla nas, muzyków, jedyną zbawienną łaską. Byłam bardzo zaskoczona, kiedy Jen Jis przyszła do mnie z tą piosenką, a także potem, gdy dowiedziałam się, że ma to być duet ze Stingiem! Choć zdaję sobie sprawę, że jest to duża zmiana w stosunku do mojego zwyczajowego gatunku muzycznego, byłam zachwycona, że mam szansę zmierzenia się z czymś nowym… o to właśnie chodzi w muzyce.

- komentuje Melody.

Przypominamy, żę koncert Stinga zaplanowany na 25 lipca 2020 roku na PGE Narodowym w Warszawie został przełożony na 24 lipca 2021 roku. Organizatorzy informują, że zakupione bilety będą ważna na nową datę. 

Polecamy również:

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!