Rick Astley prezentuje nową wersję utworu "Every One of Us"

Utwór pochodzi z wydanego w 2019 roku albumu "The Best Of Me".

W latach 80. Rick Astley święcił wielkie triumfy i rządził na listach przebojów oraz w MTV. Obdarzony charakterystycznym niskim głosem Anglik nie zniknął jednak ze sceny wzorem wielu innych gwiazd popu. Cały czas występował i nagrywał, nie dając o sobie zapomnieć. 25 października 2019 roku ukazał się album "The Best of Me", na którym oprócz największych hitów artysty znalazł się również nowy utwór "Every One of Us".

Poniżej możecie posłuchać nowej wersji singla z gościnnym udziałem The Unsung Heroes.

 

Richard Paul Astley urodził się 6 lutego 1966 roku w Newton-le-Willows w Angli. Nagrywał piosenki w klimacie dance pop. Na początku lat 80. śpiewał w grupie FBI. Następnie pracował w studio nagraniowym jako chłopak na posyłki. W 1987 roku wydał swój debiutancki krążek "Whenever You Need Somebody". Singiel "Never Gonna Give You Up" szybko stał się niezwykle popularny. Momentalnie podbił listy przebojów, pobijając nawet płytę Father Figure George'a Michaela. Według oficjalnej strony artysty album sprzedał się w nakładzie 15,2 mln egzemplarzy!

Słyszeliście o "Rickrollingu"? To dowcip internetowy polegający na tym, że ofiara klika na link z interesującą zawartością. Zamiast spodziewanych treści, pojawia się teledysk do piosenki Ricka Astleya "Never Gonna Give You Up." W 2007 roku był to absolutny fenomen i powrót piosenki, w jakiego sposób nikt się nie spodziewał. W 2008 internauci głosujący na MTV European Music Awards, zagwarantowali Rickowi statuetkę "Best Act Ever."

Cobyście powiedzieli na koncert w Polsce?

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!