Odmieniona Adele zaśpiewała swoje największe hity w "Kawalerze do wzięcia"

Artystka wystąpiła ostatnio w programie komediowym "Saturday Night Live". W takiej roli jeszcze jej nie widzieliśmy. Zobaczcie, jak sobie poradziła.

Miliony fanów na całym świecie niecierpliwie wyczekują nowego albumu Adele. Od premiery płyty "25" minęło już 5 lat. Artystka była ostatnio gościem w "Saturday Night Live". Jest to cotygodniowy program rozrywkowy amerykańskiej sieci telewizyjnej NBC. Show składa się z serii skeczy w wykonaniu stałej grupy komików i jednego gościa specjalnego – zwykle znanej osoby ze świata rozrywki, sportu lub polityki. W każdym programie występuje również zaproszony gość muzyczny.\

W jednym ze skeczy Adele wciela się w uczestniczkę programu "Kawaler do wzięcia". Jeśli stęskniliście się za jej głosem, na pewno ucieszy Was fakt, że zaśpiewała na żywo swoje największe przeboje takie jak "Hello", "Someone Like You" czy "Rolling In The Deep". Skecz możecie zobaczyć poniżej.

 

Adele w swoim monologu poinformowała, że jej nowy album nie jest jeszcze gotowy. Nie będzie również podawała konkretnej daty, kiedy go wyda, bo nie wie, kiedy to nastąpi. Fani artystki muszą więc uzbroić się w cierpliwość.

Artystka ma na koncie trzy długogrające krążki "19" (2008), "21" (2011) i "25" (2015). Jej płyty rozeszły się na świecie w nakładzie przekraczającym 100 milionów egzemplarzy. Ostatni longplay Angielki osiągnął w Stanach Zjednoczonych diamentowy status. Oznacza to, iż krążek "25" kupiło 10 milionów Amerykanów. Za przebój "Skyfall" do tak samo zatytułowanego filmu o przygodach Jamesa Bonda wokalistka otrzymała Oscara, Złoty Glob i Grammy.

Polecamy również:

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!