Gosia Andrzejewicz zachwyciła jako Beata Kozidrak w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"

Zobaczcie, kto najbardziej zaskoczył jurorów w ostatnim odcinku "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"!

W ostatnim odcinku 13. edycji programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" mogliśmy zobaczyć między innymi Gosię Andrzejewicz. Piosenkarka miała przed sobą bardzo trudne zadanie. Tym razem musiała przeobrazić się w królową polskiej sceny Beatę Kozidrak. Wykonała wielki przebój z repertuaru zespołu Bajm "Ta sama chwila". Zobaczcie, jak sobie poradziła.

 

Piosenkarka otrzymała owacje na stojąco od publiczności oraz jurorów. Prowadzący program Piotr Gąsowski nie krył łez wzruszenia. Występ był inspirowany koncertem z okazji 40-lecia zespołu Bajm , który odbył się w 2018 roku podczas Sopot Hit Festival. Dla porównania zobaczcie oryginalną wersję.

 

Cieszący się olbrzymią popularnością program "Twoja Twarz brzmi Znajomo" zadebiutował na antenie telewizji Polsat w 2014 roku. Przez show przewinęło się już ponad 80 uczestników, którzy przeszli setki spektakularnych metamorfoz. 13. edycja "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" powróci na antenę już na wiosnę!

W 13. edycji show występują: Gosia Andrzejewicz, Natalia Avelon, Kamila Boruta, Paweł Czadoman Dudek, Karol Dziuba, Marta Gałuszewska, Filip Gurłacz i Maurycy Popiel.

Zadaniem uczestników show jest jak najwierniejsze przeistoczenie się w wylosowaną przez siebie gwiazdę ze świata muzyki. Muszą zarówno odzwierciedlić ich wygląd, jak i głos. Nie jest to łatwe zadanie! Zwycięzca odcinka bądź całego programu może przeznaczyć swoją nagrodę na dowolny cel charytatywny.

Sprawdźcie koniecznie nasze zestawienie 10 najlepszych występów z ostatnich dziesięciu edycji show.

Polecamy również:

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!