Kylie Minogue wystąpiła z gospelowym chórem [WIDEO]

Utwór "Say Something" jest zapowiedzią albumu "Disco", który trafi do sprzedaży 6 listopada 2020 roku.

W 2020 roku minęło 32 lata od premiery debiutanckiego albumu Kylie Minogue "Kylie", który ukazał się w 1988 roku. Australijska piosenkarka najwyraźniej nie lubi się nudzić. Pomimo kwarantanny związanej z panującą pandemią koronawirusa Kylie pochłonięta była pracą w studiu nad swoim piętnastym albumem!

W związku z panującą pandemią koronawirusa, niestety kontakt artystki z fanami jest mocno ograniczony. Gwiazda przygotowała dla nich wyjątkową niespodziankę! Już 7 listopada 2020 roku odbędzie się internetowy koncert "Infinite Disco". Kylie zaśpiewa zarówno swoje największe przeboje jak i utwory z nowego albumu. Poniżej możecie zobaczyć namiastkę tego, co artystka przygotowała dla swoich fanów na premierowy koncert.

 

Kylie Minogue urodziła się 28 maja 1968 roku Melbourne. Piosenkarka ma na swoim koncie aż 15 studyjnych albumów. Ostatni "Golden" miał premierę 6 kwietnia 2018 roku. Promują go single "Dancing" i "Stop me from Falling". Krążek dotarł na pierwsze miejsca list przebojów w Wielkiej Brytanii i Australii. Gwiazda w 2018 roku obchodziła swoje 50. urodziny.

Zobaczcie koniecznie nasze zestawienie, w którym przedstawiliśmy jej największe metamorfozy.

Do którego hitu Kylie wracacie najczęściej?

Polecamy również:

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!