Małżeństwo wykonało cover hitu "Zombie" na wiolonczeli i fortepianie

Jedna z najpopularniejszych piosenek zespołu The Cranberries doczekała się wyjątkowej przeróbki.

Ten wielki hit bardzo często do nas powraca w coraz to nowszych wersjach. Ostatnio w serwisie Youtube dużą popularnością cieszy się wykonanie duety Brooklyn Duo, który tworzy małżeństwo Marnie i Patrick Laird. Ich wideo ma już blisko pięć milionów wyświetleń. Możecie je zobaczyć poniżej.

 

Przypominamy, że zespół The Cranberries zapowiedział niedawno reedycję kultowego albumu "No Need to Argue". Premiera nowej wersji albumu zaplanowana jest na 18 września 2020 roku. Krążek, który oryginalnie ukazał się w 1994 roku, zawiera największy hit grupy - "Zombie". Wydawnictwo sprzedało się w nakładzie przekraczającym 17 milionów egzemplarzy na całym świecie.

Na nowym wydaniu podwójnego winyla, poza zremasterowanym albumem i trzema b-side’ami, trafią także dodatkowe utwory „Yesterday’s Gone” oraz cover The Carpenters „(They Long To Be) Close To You”). Zarówno 2LP, jak i 2CD zawierają 5000-znakowy esej o historii albumu napisany przez Eoina Devereuxa (autora również notek do reedycji debiutu grupy, „Uncertain”).

Jak brzmi hit "Zombie" The Cranberries zaśpiewany a capella?

Skandynawska artystka Julia Westin jest popularna na całym świecie z nagrywania coverów wielkich przebojów a capella. Jednym z nich jest utwór z repertuaru The Cranberries „Zombie”, który cieszy się ogromną popularnością. Ma już blisko 4 miliony wyświetleń. Jej interpretacje możecie zobaczyć pod tym adresem

500 osób zaśpiewało hit The Cranberries w hołdzie dla zmarłej wokalistki

Australijscy fani The Cranberries zebrali się, by zaśpiewać wspólnie jeden z największych hitów zespołu - "Zombie". Zobaczcie i posłuchajcie wzruszającego wykonania 500 osób! 

Dolores O' Riordan zmarła 15 stycznia 2018 roku. Miała 46 lat. Oficjalną przyczyną śmierci było utonięcie w wannie spowodowane upojeniem alkoholowym.

Polecamy również:

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!