Uczestniczka talent show zaśpiewała przebój zespołu Bajm "Co mi Panie dasz"

Ten wielki przebój zespołu Bajm już wielokrotnie był wykonywany programach typu talent show. Zobaczcie, jak sobie z nim poradziła uczestniczka "The Four. Bitwa o sławę"!

W jesiennej ramówce telewizji Polsat powróciła polska edycja programu "The Four. Bitwa o sławę". W ostatnim odcinku mogliśmy zobaczyć między innymi występ Magdaleny Krzemień, która musiała ponownie zawalczyć o swoje miejsce w programie. Wokalistka wykonała przebój "Co mi Panie Dasz" z repertuaru zespołu Bajm. Zobaczcie, jak sobie poradziła!

 

Zasady show "The Four. Bitwa o sławę" są proste. Uczestnikami są utalentowani wokaliści wyłonieni podczas castingu. Sam program składa się dwóch etapów. W pierwszym uczestnik śpiewa przed jurorami i publicznością zgromadzoną w studio. Jeśli wokalista otrzyma 3 X TAK od jury, przechodzi dalej i staje do bitwy z jednym z uczestników z tzw. wielkiej czwórki. Wówczas to publiczność głosuje, kto z tej dwójki zostaje w show. Raz wygrany pojedynek oznacza automatyczny awans do kolejnego odcinka. 

Zwycięzca otrzymuje kontrakt z wytwórnią muzyczną oraz nagrodę pieniężną w wysokości 100 000 zł.

Jak oceniacie jej wykonanie?

Polecamy również:

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!