Czadoman jako Krzysztof Cugowski wygrał "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"

Za nami ostatni odcinek 13. edycji programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo".

W finałowym odcinku programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” o główną nagrodę walczyli: Gosia Andrzejewicz, Paweł "Czadoman" Dudek, Filip Gurłacz i Marta Gałuszewska. Wszyscy uczestnicy stanęli na wysokości zadania i swoimi występami zachwycili zarówno jurorów, jak i publiczność. Zwycięzca mógł być, jednak tylko jeden. 13. edycję show wygrał Czadoman, który w finale wystąpił jako Krzysztof Cugowski z piosenką "Jest taki samotny dom". Jego występ możecie zobaczyć poniżej.

 

Jury w składzie Kacper Kuszewski, Małgorzata Walewska, Katarzyna Skrzynecka oraz Adam Strycharczuk jednogłośnie doszło do wniosku, że najlepiej zaprezentował się Paweł "Czadoman" Dudek. To on wygrał „Złotą Twarz” i 100 tys. złotych, które przeznaczył na cele charytatywne.

Sprawdźcie koniecznie nasze zestawienie 10 najlepszych występów z ostatnich dziesięciu edycji show.

Cieszący się olbrzymią popularnością program "Twoja Twarz brzmi Znajomo" zadebiutował na antenie telewizji Polsat w 2014 roku. Przez show przewinęło się już ponad 80 uczestników, którzy przeszli setki spektakularnych metamorfoz. Twórcy podczas ostatniego finału zapewnili, że kolejna edycja programu powróci już jesienią 2019 roku.

A Wy komu kibicowaliście?

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!