Kylie Minogue wykonała cover hitu "September" zespołu Earth, Wind & Fire

W 2020 roku minęło 32 lata od premiery debiutanckiego albumu Kylie Minogue "Kylie", który ukazał się w 1988 roku. Australijska piosenkarka wydała kilka dni temu nową płytę "Disco".

W związku z premierą albumu Kylie wystąpiła ostatnio w legendarnym studiu BBC Radio 2. Oprócz premierowych utworów piosenkarka wykonała cover hitu "September" z repertuaru zespołu Earth, Wind & Fire. Cały występ możecie zobaczyć poniżej.

 

"Disco" jest pierwszym albumem od czasu wydania "Golden" w 2018 roku, który był numerem 1. w Wielkiej Brytanii i Australii. W sumie single Kylie spędziły ponad 300 tygodni w oficjalnych brytyjskich listach przebojów Top 40 i sprzedały ponad 80 milionów albumów na całym świecie. Kylie otrzymała kilka nagród i wyróżnień, w tym trzy BRIT Awards, dwie MTV Music Awards i Grammy. Jej występ w Glastonbury 2019 był najbardziej oglądanym telewizyjnym momentem w historii festiwalu. Koncepcje wizualne do filmu "Disco" zostały stworzone przez Kylie wraz z dyrektor kreatywną Kate Moross i reżyserką wideo Sophie Muller.

Kylie Minogue urodziła się 28 maja 1968 roku Melbourne. Piosenkarka ma na swoim koncie aż 15 studyjnych albumów. Ostatni "Golden" miał premierę 6 kwietnia 2018 roku. Promują go single "Dancing" i "Stop me from Falling". Krążek dotarł na pierwsze miejsca list przebojów w Wielkiej Brytanii i Australii. Gwiazda w 2018 roku obchodziła swoje 50. urodziny.

Zobaczcie koniecznie nasze zestawienie, w którym przedstawiliśmy jej największe metamorfozy.

Polecamy również:

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!