Brain May i gumowy kurczak wykonali wspólnie przebój "We Are The Champions"

Ta kultowa piosenka z repertuaru Queen doczekała się już wielu przeróbek. Takiej jeszcze nie słyszeliśmy!

Zespół Queen ma na swoim koncie wiele hitów, ale to właśnie „We Are The Champions”, jest zdecydowanie tym najpopularniejszym. Utwór doczekał się niezliczonej ilości coverów. Posłuchajcie, jak brzmi ten przebój wykonany przez Briana Maya i gumowego kurczaka. My jesteśmy zachwyceni!

 

Singiel „We Are The Champions” został wydany w 1977 roku na albumie „News of the World”. Utwór ten można najczęściej usłyszeć podczas różnego rodzaju imprez sportowych. W 1994 roku promował Mistrzostwa Świata w Stanach Zjednoczonych.

Brian May i Roger Taylor, spędzając czas na przymusowej izolacji w domu, organizowali spontaniczne występy dla fanów. Te mini-koncerty oraz interakcje z fanami zaowocowały pomysłem, by nagrać wspólnie z Adamem Lambertem nową wersję „We Are The Champions”. To właśnie Lambert wpadł na pomysł, by zmienić linijkę tekstu na „You Are The Champions” – wszystko zadziało się w trakcie jednego z „wirtualnych jamów” na Instagramie. Fani domagali się, by utwór trafił do oficjalnej dystrybucji. Zespół postanowił więc nagrać kawałek. W piosence usłyszymy też basistę grupy, Neila Fairclougha.

Polecamy również:

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!