"Milionerzy": Hubert Urbański zdradził wielką tajemnicę programu

Poznaliśmy zaskakujące kulisy popularnego teleturnieju. Sprawdźcie, co zdradził Hubert Urbański.

Cieszący się ogromną popularnością teleturniej „Milionerzy” po kilkuletniej przerwie w 2017 roku powrócił na ekrany telewizorów. Prowadzącym niezmiennie jest Hubert Urbański. Fani teleturnieju od samego początku zastanawiali się, czy na ekranie prowadzącego widoczna jest poprawna odpowiedź na zadawane pytania. Hubert Urbański zdradził kulisy programu w ostatnim wywiadzie dla portalu Wirtualna Polska. 

Okazuje się, że jego monitor znajduje się pod takim kątem i w takiej odległości, że osoby siedzące za nim i na siedzeniach widowni mogłyby zobaczyć, co się na nim wyświetla także w czasie zadawania przez uczestnika pytania. To oznacza, że gdyby odpowiedzi poprawne były zaznaczone wcześniej, oni również mogliby je zobaczyć i wykorzystywać np. w "pytaniu do publiczności". 

Jak zawodnik decyduje się na odpowiedź, to u mnie się pojawia potwierdzenie, czy to jest poprawna odpowiedź, czy też inna, a dodatkowo na dolnym marginesie pojawia się objaśnienie do pytania, z którego czasami korzystam, a czasami nie.

- komentuje Hubert Urbański.

Teleturniej „Milionerzy” jest emitowany od poniedziałku do czwartku o godz. 20:55.

Do tej pory w polskiej edycji teleturnieju milion złotych udało się wygrać trzem osobom. Ostatnią laureatką została pani Katarzyna Kant-Wysockaz Gdańska, miłośniczka kultury antycznej, absolwentka filologii klasycznej, a zawodowo specjalistka ds. marketingu. Pani Katarzyna na dwa ostatnie pytania odpowiedziała prawidłowo, nie mając już do dyspozycji kół ratunkowych. Zwyciężyła w odcinku z 14 marca 2019 roku.

Polecamy również:

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!