Edyta Górniak wykonała nowy utwór "Too late" w "The Voice Of Poland"

Piosenka zapowiada nadchodzący album piosenkarki, który ma ukazać się w 22021 roku.

"The Voice Of Poland" to zdecydowanie jeden z najpopularniejszych programów typu talent show w Polsce. Wielkimi krokami zbliża się finał kolejnej edycji show. W ostatnim odcinku gościem specjalnym była Edyta Górniak. Artystka wykonała nowy utwór "Too late" z międzynarodowej odsłony nadchodzącego albumu piosenkarki. Cały występ możecie zobaczyć poniżej.

 

Edyta Górniak ma na koncie sześć albumów, w tym ostatni „My”, który ukazał się w 2012 roku. Edyta Górniak poinformowała ostatnio, że po ośmiu latach fani w końcu doczekają się nowej płyty! Data premiery jest owiana wielką tajemnicą. Album powstawał w Stanach Zjednoczonych, we współpracy z amerykańskimi producentami z Nashville.

Prawdziwym przełomem w karierze artystki był rok 1994 i jej występ na konkursie Eurowizji. Edyta Górniak zaśpiewała tam piosenkę "To nie ja" do słów Jacka Cygana i muzyki Stanisława Syrewicza.

Sam konkurs nie był łatwym czasem dla piosenkarki. Zaraz po przylocie do Dublina, Edyta zachorowała i miała problemy z gardłem. Na próbach przed występem postanowiła śpiewać po angielsku, ponieważ, jak stwierdziła, tak było jej łatwiej śpiewać z bólem gardła. Ta decyzja wywołała kontrowersje i oburzenie wielu jurorów, którzy uznali to za naruszenie regulaminu widowiska. Ostatecznie, nie wpłynęła żadna oficjalna skarga do organizatorów festiwalu i koniec końców, podczas głównego k onkursu, Edyta Górniak zebrała 166 punktów, co dało jej 2 miejsce w konkursie.

Polecamy również:

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!