Adam Lambert wykonał świąteczny przebój "Have Yourself a Merry Little Christmas"

Amerykańska stacja ABC zorganizowała wyjątkowy koncert, w którym wzięły udział największe gwiazdy ze świata muzyki. Tym razem wykonały jednak świąteczne przeboje.

Celem koncertu "The Disney Holiday Singalong" jest zwiększenie świadomości na temat działalności fundacji Feeding America, Toys for Tots i One Simple Wish. Wśród gwiazd, które wystąpiły ze swoich domów, znaleźli się między innymi Andrea Bocelli, BTS, Michael Bublé, Ciara, Chloe x Halle, Derek Hough i Hayley Erbert, Julianne Hough, Adam Lambert, Leslie Odom Jr., Katy Perry, P!NK i Kerry Washington.

Adam Lambert wykonał jeden z najpopularniejszych świątecznych utworów "Have Yourself a Merry Little Christmas”. Nie musimy już chyba bardziej zachęcać Was do obejrzenia jego występu.

 

Artysta po blisko 10 latach koncertowania z zespołem Queen, na początku 2020 roku powrócił z solowym materiałem. Nowy album Adama Lamberta, to hołd złożony latom 70. ubiegłego wieku. Słychać to wyraźnie w brzmieniu gitar oraz funkowych elementach kompozycji, ale mimo to całość płyty posiada nowoczesnym charakter. „Velvet” to popis wyjątkowych możliwości wokalnych Adama Lamberta. Na płycie gościnnie pojawił się Neil Rogers gitarzysta i producent, współzałożyciel zespołu Chic.

Polecamy również:

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!