Kylie Minogue wykonała przebój z bajki Disneya "Pinokio"

Artystka wystąpiła w świątecznym odcinku programu Delty Goodrem - "Christmas With Delta".

Piosenkarka promuje aktualnie swój nowy album "Disco", który bije rekordy popularności. W minioną sobotę 12 grudnia 2020 roku Kylie Minogue wystąpiła w programie Delty Goodrem – "Christmas With Delta". Piosenkarka wykonała z prowadzącą utwór "When You Wish Upon a Star" z bajki Disneya "Pinkoio". Nagranie możecie zobaczyć poniżej.

 

"Disco" jest pierwszym albumem od czasu wydania "Golden" w 2018 roku, który był numerem 1. w Wielkiej Brytanii i Australii. W sumie single Kylie spędziły ponad 300 tygodni w oficjalnych brytyjskich listach przebojów Top 40 i sprzedały ponad 80 milionów albumów na całym świecie. Kylie otrzymała kilka nagród i wyróżnień, w tym trzy BRIT Awards, dwie MTV Music Awards i Grammy. Jej występ w Glastonbury 2019 był najbardziej oglądanym telewizyjnym momentem w historii festiwalu. Koncepcje wizualne do filmu "Disco" zostały stworzone przez Kylie wraz z dyrektor kreatywną Kate Moross i reżyserką wideo Sophie Muller.

Kylie Minogue urodziła się 28 maja 1968 roku Melbourne. Piosenkarka ma na swoim koncie aż 15 studyjnych albumów. Ostatni "Golden" miał premierę 6 kwietnia 2018 roku. Promują go single "Dancing" i "Stop me from Falling". Krążek dotarł na pierwsze miejsca list przebojów w Wielkiej Brytanii i Australii. Gwiazda w 2018 roku obchodziła swoje 50. urodziny.

Zobaczcie koniecznie nasze zestawienie, w którym przedstawiliśmy jej największe metamorfozy.

Polecamy również:

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!