"Kevin sam w Nowym Jorku": Zabawna parodia nowym hitem internetu!

Ta kultowa świąteczne komedia była już inspiracją dla wielu twórców. Zobaczcie, co przygotowali scenarzyści popularnego programu "Saturday Night Live".

"Saturday Night Live" to cotygodniowy program rozrywkowy amerykańskiej sieci telewizyjnej NBC. Show składa się z serii skeczy na żywo w wykonaniu stałej grupy komików i jednego gościa specjalnego – zwykle znanej osoby ze świata rozrywki, sportu lub polityki. W każdym programie występuje również zaproszony gość muzyczny.

Gospodynią ostatniego odcinka show była aktorka komediowa Kristen Wiig. Jednym ze skeczy, w których wystąpiła był "Kevin sam w Nowym Jorku". Wideo na Youtubie ma już blisko milion wyświetleń. Cały skecz możecie zobaczyć poniżej.

 

"Kevin Sam w Domu” i "Kevin sam w Nowym Jorku” pomimo upływu lat są najczęściej oglądanymi świątecznymi filmami. W Polsce stało się już tradycją, że w Święta Bożego Narodzenia całe rodziny zasiadają przed telewizorami i oglądają losy niesfornego Kevina McCallistera.

Emisję "Kevina samego w domu” w okresie Bożego Narodzenia należy uznać za swego rodzaju telewizyjną tradycję. Co roku w grudniu pada pytanie nie o to, czy film zostanie wyświetlony, lecz kiedy i w której stacji. Mamy dobrą wiadomość dla fanów kultowej świątecznej komedii. Telewizja Polsat już po raz 17. wyemituje w Wigilię o godz. 20:00 „Kevina samego w domu”!

Polecamy również:

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!