Patrycja i Grzegorz Markowscy wykonali przebój Perfectu "Nie mogę Ci wiele dać"

Przed Świętami Bożego Narodzenia odbył się wielki finał akcji Fundacji TVN "Nie jesteś sam". Zobaczcie, jaką niespodziankę dla widzów przygotowali Patrycja i Grzegorz Markowscy.

Podczas trwania tegorocznego finału akcji Fundacji TVN „Nie jesteś sam” udało się zebrać ponad 467 tys. złotych! Tego wieczoru na scenie wystąpił między innymi rodzinny duet Patrycja Markowska i Grzegorz Markowski. Wykonali wspólnie przebój zespołu Perfect "Nie mogę Ci wiele dać". Zobaczcie:

 

Lepszego przykładu na potwierdzenie przysłowia, że niedaleko pada jabłko od jabłoni, nie znajdziecie. Patrycja i Grzegorz Markowscy połączyli siły, aby nagrać wspólnie album "Droga", który ukazał się 25 stycznia 2019 roku. Patrycja w jednym z wywiadów przyznała, że bardzo długo czekała na ten moment, aby nagrać płytę ze swoim tatą. 

Kiedy zaczęliśmy razem muzykować, dźwięki przychodziły same. Nie mieliśmy na nic ciśnienia, nie mieliśmy też żadnych oczekiwań wobec siebie. Zgromadziliśmy zaprzyjaźnionych ludzi, do pracy nad płytą wierząc, że z przyjaźni powstają najpiękniejsze rzeczy. Pierwszy singiel „Na szczycie” jest tego najlepszym dowodem. Piotr „RUBENS” Rubik z zaprzyjaźnionego zespołu LemON oraz Maciek Wasio, z którym spotykali się wspólnie na scenie, to autorzy tej piosenki. Do tego fantastyczny Sound’n’Grace.

Polecamy również:

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!